Get Adobe Flash player

Zimní KartCross na ČT Sport

Předposlední den roku 2012 potěšil všechny skalní fanoušky autokrosu a KartCrossu obzvášť. Na trati "Na Homolce" v Poříčí na Sázavou se uskutečnil volný dvojzávod KartCrossu, doplněný závody hobby autokrosu cestovních vozů. Na závodech nechyběly ani kamery ČT Sport. Záznam závodů můžete sledovat na ČT Sport v úterý 15. ledna od 21:55 a pokračování pak 22. ledna od 21:15. Na těchto stránkách najdete fotogalerii z obou závodů.

 

Vše nejlepší do nového roku

 

Rozhovor se Slávou Ducháčkem

Rozhovor nejen o KartCrossu se Slávou Ducháčkem od Vlastimila Resla na ewrc.cz

 

Vyhlášení KartCross Mascom Cupu 2012

V sobotu 1. prosince od 18:00 hodin se uskuteční vyhlášení KartCross Mascom Cupu 2012.

Zakončení letošního ročníku proběhne v hotelu "Ve mlejně" v Městečku nedaleko Poříčí nad Sázavou. I letos nebude chybět štáb České televize. Kromě zhodnocení sezóny a vyhlašení letošního ročníku je na programu i seznámení s průběhem ročníku 2013.

 

 

Zimní televizní autokros

Taky se Vám v zimě stýská po autokrosu a vzpomínáte na doby, kdy se autokros jezdil i na sněhu? Autoklub Poříčí nad Sázavou pořádá 30. prosince 2012 volný závod na autokrosové trati "Na Homolce", na kterém se před objektivy kamer České televize představí nejen jezdci KartCrossu. Na tomto závodě může startovat i více jezdců na jednom voze. Startovné je 500Kč. Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek ať už v roli jezdců, nebo diváků.

Bližší informace a přihlášky na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Sosnová 2012 - informace

Již o tomto víkendu nás čeká poslední závod KartCross Mascom Cupu 2012, který se pojede společně s MMČR v Rallycrossu na autodromu v Sosnové.

Zvláštní ustanovení a přihláška ke stažení.

Aktualizováno (Úterý, 16 Říjen 2012 08:08)

 

Výsledky a fotky ze Setkání mistrů v Humpolci

KartCross MASCOM Cup 2012 pokračoval svým předposledním závodem v Humpolci při tradičním Setkání mistrů.

výsledky fotogalerie fotogalerie od M. Krcha